Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ювенальні поліцейські відвідують школи Полтавщини

Безпека дітей для поліцейських ювенальної превенції – понад усе. Тож вони продовжують прикладати максимум зусиль, аби приділити дітям якомога більше уваги і розповісти про небезпеки,які на них можуть чекати за порогом дому та школи.

Так, поліцейські  Гадяцького відділу поліції провели профілактичний «Урок з поліцейським» у приміщеннях Хитцівської та Сватківської шкіл району, повідомили на сайті pl.npu.gov.ua

Правоохоронці нагадали школярам про правила безпеки на дорозі,  обговорили поведінку на вулицях міста та у громадському транспорті,  а також наголосили на необхідності пішоходам виділяти себе у темну пору доби світловідбиваючими елементами, аби водії здалеку могли їх запримітити.

Працівники відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Полтавській області відвідали ряд міських шкіл Полтави. Завітали і до учнів середньої школи, і до найменших першокласників.

Інспектор відділу Сона Нагієва для восьмикласників 29-ї школи провела лекцію та розповіла про недопущення скоєння насильства в сім’ї та булінгу серед однолітків. Зупинилася і на відповідальності за скоєння різного роду правопорушень та закликала у жодному разі не порушувати Закон.


Першачкам загальноосвітньої школи № 38 старший лейтенант поліції у доступній формі розповіла про правила поведінки у школі та закликала поважати старших. В ігровій формі розповіла про професію поліцейського та нагадала номер поліції, за яким будь-хто може попросити про допомогу. 

Старший інспектор відділу Тарас Михайленко відвідав школи № 26 і № 28. Ювенальний поліцейський розповів підліткам про їх права та обов’язки. Наголосив на недопущенні булінгу серед однолітків та скоєння будь-яких проявів насильства в сім’ї. 

 

Система Orphus