Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина фото дня 

У Полтаві привітали кращих працівників сільського господарства (ФОТО)

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя напередодні свого професійного свята кращі з аграріїв отримали відзнаки та почесні грамоти.

На святкове зібрання з’їхалися представники сільського господарства з усієї області, працю яких відзначили на найвищому рівні.

“Праця одночасно і важка, і дуже почесна. За те, що роблять зараз аграрії у форматі забезпечення харчової безпеки нашої країни, їх можна назвати найкращими”, – зазначив Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

До вашої уваги кращі світлини із заходу, підготовлені кореспондентами “Новин Полтавщини”.

День працівників сільського господарства — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.

Перейти до вмісту