Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Вибори будуть, воєнний стан не означає їх автоматичного скасування” – Ірина Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вважає, що введення воєнного стану “не означає автоматичного скасування виборів”.
Про це вона написала у Facebook.
“…не розганяйте зраду, огидно читати, що це все, аби не було виборів. Це все- щоб зупинити ворога. Агресора. Який стріляв по нашим кораблям і взяв в заручники важкопоранених моряків. Ви про хлопців стєнання чули наших кандидатів і телеканалів, які клоунів підтримують? Я ні. Вони про вибори дуже переживають.  А вибори будуть. Воєнний стан не означає автоматичного скасування виборів”, – заявила вона.
Ірина Геращенко звернулась до колег- депутатів ВР з проханням повної мобілізації і готовності вже в понеділок, о 16 годині , прибути на позачергове засідання ВР.
“Порошенко точно не боїться Путіна. Виборів тим більше не боїться. Й конкурентів – опонентів- і подавно. Як же огидно читати цих дрібних людей, які в драматичні моменти країни ниють про себе , вибори і свої омріяні табуретки. Настільки огидно, що хочеться після засідання ВР і оголошення військового стану скласти мандат і підписати контракт з ЗСУ – там люди чесніші і точно знають, хто ворог і агресор . А ви, дорогі громадяни, читайте, аналізуйте і думайте”, – зазначила Геращенко.

поширити новину: