Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Втрачені надії: як «Ворскла» у Полтаві програла «Карабаху» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Гурбан Гурбанова святкувала перемогу у матчі Ліги Європи завдяки реалізованому 11-метровому у першому таймі.

Перед звітним матчем обидві команди опинилися перед непростим вибором: або перемагати та сподіватися на втрату очок «Спортингом» у паралельному матчі групи, або ж фактично завершувати європейський сезон. Тому не дивно, що на передматчевих прес-конференціях Василь Сачко та Гурбан Гурбанов особливо приділяли увагу вазі майбутнього протистояння та силі суперників.

При далеко незаповнених трибунах головного стадіону Полтави ворскляни зі старту пішли вперед великими силами, однак гості досить швидко перевели гру у центр поля, а згодом і до штрафного майданчику Шуста. На 11-й хвилині позиційна помилка в обороні коштувала «зелено-білим» пропущено м’яча: Артур необережно віддав назад, тому Шусту не залишалося нічого іншого, як фолити у своєму штрафному. Призначений 11-метровий результативно пробив Азар Абдулаєв – 1:0.

Гості грамотно перекривали зони футбольного поля, однак наприкінці стартової 45-хвилинки ледве не пропустили зусиллями… свого голкіпера Халльдорсона, який у простому моменті не влучив по м’ячу. Лічені сантиметри відділяли Полтаву від забитого голу.

Після перерви полтавці намагалися знайти ключ до воріт гостей, однак «Карабах» не дав цього зробити. Можна відзначити лише удар Кулача наприкінці гри – прямо у руки кіперу збірної Ісландії.

У підсумку полтавська «Ворскла» завершила двоматчеве протистояння з «Карабахом» з негативним відтінком. Тепер на команду Василя Сачка очікує особливий матч – до Полтави 29 листопада приїде лондонський «Арсенал». Полтаву влаштує лише перемога. Цю гру та ажіотаж, пов’язаний з нею, деякі місцеві вболівальники вже охрестили головною футбольною подією цілого десятиліття. Але перед цим слід ще зіграти з «Шахтарем», причому вже найближчої неділі.

Нагадаємо, матч ледве не зірвали вболівальники.