Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вночі державні дороги Полтавської області чистили у понад 10-и районах

В ніч на 27 листопада в роботі були задіяно 50 механізмів та 70 дорожніх працівників підрядних організацій Служби автодоріг у Полтавській області. Висипано 1800 тонн піщано-сольової суміші. Більшу частину мережі доріг державного значення Полтавської області утримує ДП «Полтавський облавтодор». На окремих дорогах задіяні приватні компанії. 

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Роботи проводилися на автодорогах М-03 Київ-Харків, Н-12 Суми-Полтава, Р-42 Лубни-Миргород-Опішня, Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин, Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук, Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП «Велика Писарівка». Техніка працювала в Пирятинському, Решетилівському, Лубенському, Хорольському, Великобагачанському, Лохвицькому, Миргородському, Зіньківському, Чорнухинському, Семенівському, Гадяцькому районах.

Вранці розпочали працювати в Полтавському, Чутівському, Глобинському районах. Місцями по області йде невеликий сніг. Температура становить від 0 до 1 °С морозу.

У відомстві прохають водіїв бути уважними на автодорогах, не заважати працювати дорожній спецтехніці, враховувати вимоги дорожніх знаків, дотримуватися правил маневрування та швидкісного режиму.