Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Вчителька з Горішніх Плавнів увійшла до числа переможців Всеукраїнського фестивалю “Наука на сцені”

У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль «Наука на сцені» (відбірковий етап). Цьогоріч у фестивалі-конкурсі брали участь 72 учасника із 29 населених пунктів України.

Вчитель із ЗОШ №1 наталія Найдьон увійшла в 10-ку переможців конкурсу і наступного року буде представляти нашу країну на Восьмому міжнародному фестивалі «Science on Stage» (Наука на сцені) в місті Кашкайш (Португалія), де будуть змагатися приблизно 450 вчителів із 33 країн. Про це повідомили на сторінці Методичного кабінету Горішньоплавнівської міської ради.

«Наука на сцені» – це одна із найбільших міжнародних асоціацій учителів STEM-освіти. Це платформа для обміну інноваційними ідеями, головне гасло якої: «From teachers to teachers» (від вчителів для вчителів).

Основна ідея проекту – ознайомлення з передовим міжнародним досвідом учителів з предметів природничо-математичного циклу: фізика, математика, біологія, екологія, хімія, інформатика, інженерно-технічні дисципліни та природознавство; обмін найбільш вдалими і практично застосовуваними ідеями, інноваціями та методами навчання

поширити новину: