Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учні Кременчуцького НВК №4 здобули “бронзу” у Всеукраїнському турнірі юних хіміків

Четверо старшокласників Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4, а також учень Полтавської гімназії №17 спільними зусиллями здобули  “бронзову” нагороду на Всеукраїнському турнірі юних хіміків, що з 28 жовтня по 2 листопада проходив у місті Рівному.

Окрім того, учениця КНВК №4 Маргарита Лапшова завоювала 3-тє місце в особистій першості цього престижного змагання. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Про успіхи учнів повідомила директор ліцею Любов Михайлик. Ліцеїстів було відзначено персональними дипломами за “науковість та вміння на високому рівні переконливо вести дискусії при розв’язанні складних актуальних задач як наукового, так і науково-прикладного характеру”.
 
Команда Кременчуцького НВК №4 на всеукраїнському турнірі юних хіміків перебувала у складі: Олександр Згінник (капітан команди “НЕОС”), Маргарита Лапшова, Максим Кіндра та Володимир Краплина, а також учня Полтавської гімназії №17 Євгеній Минак й  представляла на турнірі Полтавську область.
 
Наставниками команди стали заступник директора ліцею №4 Сергій Джавахішвілі та Кирило Данилейко, випускник ліцею, а нині – студент ІВТ Київського Національного університету ім. Т.Шевченка.