Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Шишацькій ОТГ готуються до зими: комунальному підприємству придбали піскорозкидач

Готуючись до цьогорічного зимового періоду комунальному підприємству Шишацької ОТГ купили піскорозкидач. Цей механізм встановили на базове шасі самоскиду МАЗа 555102 та обладнали гідравлічним відвалом ВІВА МД 0106, який має ширину очистки від снігу до трьох метрів та можливість повороту на 30 градусів.

Як повідормили у Шишацькій ОТГ, На придбання цієї техніки спрямували кошти з місцевого бюджету та державну субвенцію у розмірі 402 тис. грн та 197 тис. грн відповідно. Транспортний засіб відповідає сучасним потребам при очищенні снігу та посипанні спеціальною сумішшю чи піском доріг. Проста конструкція дозволяє водію з кабіни автомобіля легко керувати встановленим обладнанням і контролювати процес посипання проїжджої частини.

Нагадаємо, що у Шишацькій об’єднаній територіальній громаді вже два роки функціонує комунальне господарство. За час існування підприємства благоустрій виведено на новий якісний рівень. Кошти з державного, обласного та місцевого бюджетів спрямовані на відновлення та розбудову інфраструктури Шишацької ОТГ. Завдяки співфінансуванню придбано 21 одиницю сучасної техніки. Наразі громада самостійно може вирішувати господарські питання, пов’язані з поточним ремонтом доріг та водогонів, ліквідацією аварійних дерев, проведенням озеленення, прибиранням і благоустроєм населених пунктів.

Прес-служба селищної ради