Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці влаштували благодійний ярмарок на потреби АТО

Адміністрація та педагогічний колектив Семенівського НВК № 2 організували благодійний ярмарок, в якому взяли участь не лише учні школи, повідомляє “Семенівський вісник”.

На нього були запрошені батьки дітей та жителі, які проживають в мікрорайоні поблизу НВК №2. Метою акції було зібрати кошти на потреби воїнів АТО. На ярмарку учні з батьками підготували безліч смаколиків, а старшокласники проводили майстер класи для молодших школярів – робили зачіски та манікюр, розмальовували обличчя фарбами.

“Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі”.

На виручені кошти було придбано медикаменти, теплі ковдри, засоби особистої гігієни, цукор, чай, кава, печиво, крупи, макаронні вироби, олію, лимони, імбир, м’ясо, сало, рибі консерви, консервоване тушковане м’ясо. Всі ці речі передали учаснику АТО Отченашенку Володимиру Івановичу та волонтеру Даценко Ларисі.