Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині школярі розвивають соціальне підприємство

Учні закладів освіти Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади успішно пройшли перший модуль “Шкільне соціальне підприємництво як ресурс громади“. 

Соціальне підприємництво – це інноваційна модель ведення бізнесу, спрямована на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем. Його основна відмінність від звичайного бізнесу полягає в тому, що першочерговою є соціальна місія. З іншого боку, соціальне підприємництво сприяє розвитку суспільства шляхом впровадження інновацій, стимулює до саморозвитку і вчить допомагати самому собі і довкіллю, розповідають у міській раді.

Даний тренінговий курс (6 місяців) призначений для учнівської молоді Пирятина, віком від 13 до 18 років, що має наміри і бажання розвиватися в напрямку шкільного  соціального підприємництва.

Результатом курсу стануть розроблені учасниками соціальні проекти,  розвинуті підприємницькі навички. Навчання проходить з жовтня по березень 2019 року. Фінансування проекту здійснюється за рахунок соціального підприємства „Моя дія“, менторської та спонсорської підтримки, ресурсів громади.

Система Orphus