Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ПУЕТ відбувся ярмарок вакансій

14 листопада разом з деканами, випусковими кафедрами та  Центром зв’язків з виробництвом у Полтавському університеті економіки і торгівлі провели традиційний «Ярмарок вакансій».

Ярмарок вакансій – це перспективна форма сприяння працевлаштуванню, зближення інтересів роботодавців і випускників, які шукають роботу, інформує прес-служба ПУЕТ.

На заході були присутні студенти І-VI курсів та 81 представник 50 підприємств, організацій, установ різних форм власності м. Полтави, ТОВ «Дарума Плюс» м. Львів та гірськолижний комплекс «Izki» Закарпатської області. Студентам Ярмарок вакансій надає прекрасну можливість отримати максимум інформації з перших рук, познайомитися з компаніями, в яких вони можуть надалі отримати роботу, оцінити свої можливості та зрозуміти, яких зусиль їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.

При безпосередньому спілкуванні студентів університету з роботодавцями було запропоновано близько 290 робочих місць. Це посади бухгалтерів, економістів, менеджерів, маркетологів, консультантів, адміністраторів, барменів, шеф-кухарів, інженерів з нормування і організації праці та місця для проходження виробничої практики. Додатково направили інформацію про вакансії 37 підприємств.

З метою розширення співпраці та створення ефективної платформи для розвитку успішної кар’єри студентської молоді було урочисто підписано угоду про співробітництво Полтавського обласного центру зайнятості та Полтавського університету економіки і торгівлі.

Участь студентів у Ярмарку сприяє кращій орієнтації на ринку праці і полегшує їхнє подальше працевлаштування.

Система Orphus