Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському ЦРМС вчили управляти проектним циклом

Щодня нові виклики отримують об’єднанні територіальні громади Полтавщини. Час диктує свої умови. Однією з головних є здатність ОТГ писати та подавати проекти для додаткового фінансування.

Про особливості підготовки грантових заявок, технологію та методологію роботи над проектами для співфінансування говорили на тренінгу Управління проектним циклом».

Захід організував Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону). Участь у тренінгу взяли голови та представники об’єднаних територіальних громад, обласної ради, місцевих Асоціацій розвитку, новостворених ОТГ.

Головним спікером виступив Вячеслав Топоров, радник Програми «U-LEAD з Європою».  Окрім ґрунтовної теоретичної частини, учасники відпрацьовували багато практичних кейсів.  

«Головне, думаю, це зрозуміти: міжнародні донорські організації надають перевагу тим хто вміє працювати в проектний спосіб і з чітким, зрозумілим результатом», – говорить Микола Різник, депутат Опішнянської селищної ради (новоутворена ОТГ. Перші вибори тут – вже за місяць).