Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Короленка відкрилася виставка робіт «Грані натхнення»

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відкрилася виставка робіт «Грані натхнення». Її представила творча група «Віддзеркалення». Назву групи (саме так, із двома «д») придумали самі учасники.

Куратором цієї незвичайної групи є відома у Полтаві художниця, відмінник народної освіти, член НСХУ Наталія Сташкевич, повідомили в Управлінні культури Полтавського міськвиконкому.

Цікаво, що п’ятеро цілком дорослих людей, які вже відбулися як особистості, знайшовши себе і в професії, і в особистому житті, почували непереборну жагу до мистецтва. Ця жага й привела їх до педагогів – Наталії Сташкевич та її чоловіка, тепер вже покійного Юрія Страшка. Прийшли вони в різний час, хто 2 роки тому, а хто вже і 10, але зараз відчувають себе єдиним колективом. І ось перше вагоме досягнення – спільна художня виставка. Підготовка експозиції, а також її презентація ще більше згуртувала групу: бухгалтера, приватного підприємця, адвоката, майстра прикладного мистецтва і одночасно вчителя соціальних танців, програміста. «Ми такі різні, – говорять вони про себе, але коли ми разом, даємо цікавий художній продукт».

На презентацію завітали друзі, знайомі, родичі авторів, здебільшого цілими сім’ями із малими дітьми, аби змістовно і корисно провести разом вихідний день.

поширити новину: