Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві зібралася рада ветеранів області

Відбулося чергове розширене засідання ради Полтавської обласної організації ветеранів під головуванням Віктора Теслі.

На нього завітали більше 30 представників з Глобинського, Лохвицького, Новосанжарського, Шишацького, Гребінківського, Полтавського районів.

За традицією, заслухали звіт про роботу однієї з районних організацій. Голова ради Шишацької районної організації ветеранів Любов Канівець розповіла про співпрацю з місцевим територіальним центром надання соціальних послуг.

«Усі заходи проводимо разом. У районі склалися традиції святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом. Напередодні свят відвідали кожного ветерана і вручили квіти та продуктові набори. Проводимо зустрічі в школах, патріотичну виховну роботу».

Крім того, стараннями організації в районі неформально працює Університет третього віку. А особлива гордість Шишацьких ветеранів — конкурс «А нумо, бабусі!», що влаштовують уже 7-й рік поспіль.

«Цього року змагалися з Великою Багачкою. Учасники демонструють творчі здібності, навіть представляють домашню випічку. Це свято і для глядачів. Нагороджуємо активістів, потім накриваємо для всіх столи».

Голова ради Полтавської обласної організації ветеранів розповів про проведення Всеукаїнської та обласної естафет пам’яті. Обговорили й питання передплати ветеранської преси. Активісту організації, письменнику Борису Першикову з нагоди дня народження вручили квіти і подарунок.

поширити новину: