Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з професійним святом привітали працівників соціальної сфери

1 листопада у КП «Палац дозвілля» відбувся святковий концерт «Життя у променях добра» з нагоди відзначення професійного свята соцпрацівників.

На захід запросили фахівців міського управління соціального розвитку, районних управлінь соціального захисту населення, центру зайнятості, представників громадських організацій, волонтерів, тих, хто має відношення до галузі, повідомляють у міській раді.

Серед них працівниця відділу обслуговування громадян Полтавського району Алла Гальченко.

Жінка працює в соціальній сфері з 1993 року:

– Люди йдуть до нас не тільки за конкретною допомогою, але й за порадою та добрим словом. Здебільшого звертаються люди поважного віку, але не оминає нас і молодь. Принагідно, вітаю усіх колег зі святом та бажаю легкої роботи та вдячних відвідувачів.

Зі словами привітань до усіх присутніх зі сцени звернулися секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Людмила Бойченко та депутат міськради Андрій Матковський.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм, самовіддану працю та сумлінне виконання службових обов’язків кращих працівників вони нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради.

– Ваша місія дуже складна і важлива, – звернувся до соціальних працівників секретар міської ради Олександр Шамота. – Ми глибоко вдячні за важку працю, інколи недоспані ночі, якими супроводжується ваша робота. Ви допомагаєте вирішити надважливі, а інколи, життєві питання для людей. До вас приходять десятки та сотні мешканці і кожному ви допомагаєте. Вітаємо вас, бажаємо вам і вашим сім’ям здоров’я, і щоби щастя постійно супроводжувало вас.

Приймали вітання соціальні працівники й від Народного депутата України, очільника Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергія Капліна. Під час урочистої частини він вручив кращим з кращих нагороди Комітету Верховної Ради України.

Окрім того, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2018 рік, працівники соціальної сфери отримають матеріальну допомогу з нагоди професійного свята по 700 гривень кожен. Загальна сума видатків складає 1 мільйон 413 тисяч 300 гривень.

Під час концерту «Життя у променях добра» святковий настрій усім присутнім дарували найкращі співаки, вокальні ансамблі та хореографічні колективи Полтави.

Перейти до вмісту