Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві відзначили 100-річчя Прапора Азербайджанської Республіки

8 листопада, з нагоди відзначення 100-річчя державного Прапора Азербайджанської республіки, у Полтаві відбувся урочистий захід. Аби разом відзначити таку важливу дату, представники почесного консульства Азербайджанської Республіки у місті Полтава запросили на захід представників міської та обласної влади, депутатського корпусу міськради, представників азербайджанської діаспори, громадських організацій, діячів культури.

Про це йдеться у повідомленні Полтавської міської ради.

Особисто на урочистостях був присутній Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв. Він зазначив, що для кожного азербайджанця це свято – одне з найважливіших державних свят:

“Кожен азербайджанець поважає та пишається своїм прапором. Ми зібрались тут, нашою родиною, запросили поважних гостей, аби разом відсвяткувати таку подію. Окрім цього, ми проведемо такі заходи у Києві, Одесі з Почесними консульствами та діаспорами”

Серед запрошених на свято – заступник міського голови Віталій Нікіпелов. Він зауважив, що Полтава давно підтримує дружні зв’язки з Республікою Азербайджан та має надію, що співпраця в різних сферах життєдіяльності продовжиться і надалі.

“Відносини з Азербайджаном завжди для Полтави були та є важливими. Інвестори з Азербайджану роблять важливий внесок у розвиток економіки, а азербайджанська діаспора є невід’ємною частиною територіальної громади міста Полтава”

Під час урочистостей усі присутні мали змогу зануритися в історичну та культурну атмосферу Азербайджанської Республіки, дізнатися більше про звичаї і традиції народу.

Окрім того, під час святкування, Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв повідомив, що невдовзі у Полтаві планують відкрити Почесне Консульство Азербайджану.

Довідково: 28 травня 1918 року в Баку була проголошена незалежність Азербайджанської демократичної республіки. На одному з перших засідань парламенту були прийняті атрибути державності, зокрема і прапор.