Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся XII студентський благодійний бал у стилі Disney

Вчора, у переддень Міжнародного дня студентів, Студентська рада обласного центру, міська влада Полтави та Всеукраїнський благодійний фонд допомоги і розвитку “Хелп Груп” провели  студентський благодійний бал “Допомогти так легко”.

Цього року кошти збирали на лікування Єгора Бесараба, якому лікарі поставили діагноз медулобластома (злоякісна пухлина головного мозку). А темою балу обрали героїв Disney.

На захід були запрошені представники закладів освіти всіх рівнів акредитації.

“На цей бал я прихожу вп’яте. Щоразу змінюється тематика заходу, святкова програма. Тут дуже цікаво. Але це не просто розвага. Це благодійний бал. На ньому студенти допомагають дітям, які потребують нашої підтримки”, – сказав студент 5-го курсу ПНТУ ім. Юрія Кондратюка Ярослав Передій.

“Я сьогодні прийшла сюди відпочити, отримати нові емоції і, звичайно, потанцювати. Це благодійний бал, а тому ми збираємо кошти і цим допомагаємо дитині одужати. Такі заходи вкрай потрібні”, – наголосила голова комісії з питань культури та дозвілля Студради Полтави Руслана Дзюба.

На студентському святі виступили кращі хореографічні колективи Полтави, сольні виконавці, відбулись майстер-класи з танців, благодійний аукціон. Кожний охочий міг сфотографуватися на згадку на фоні тематичної локації.

“Я в захваті від цього дійства. Всі сьогодні дуже гарні. Студентів об’єднала  велика і гуманна ідея – допомогти маленькому хлопчику. Я вдячна вам за ваші добрі серця. Сподіваюсь, що всі разом ми допоможемо цій дитині одужати і стати щасливим”, – звернулась до студентів заступник міського голови Полтави з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко.

Студентський благодійний бал “Допомогти так легко” – щорічний. Цього року він пройшов дванадцятий раз.