Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся відкритий міський кубок зі змішаних єдиноборств ММА

24 листопада у Полтаві проходили змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Близько 100 юних спортсменів боролися за першість в змаганнях та Кубок міста.

Про це повідомляють у міській раді.

Голова ГО «Асоціація бойових мистецтв Полтавщини», старший тренер Збірної Полтавської області зі змішаних єдиноборств Ігор Онопрієнко зазначив, що ці змагання можуть стати чудовим майданчиком для розвитку своїх здібностей великої кількості спортсменів:

– Ми намагаємося налагодити роботу, щоби спортсмени нашої області, нашого міста достойно представляли Полтавщину на Всеукраїнській та міжнародній арені. На ці змагання приїхали юнаки з Кременчука, Мартинівки, Лубен, селищ, що знаходяться поруч.

Серед присутніх на змаганнях і професійні спортсмени. Підтримав початківців чемпіон світу з ММА Дмитро Микуця:

– Тут молоді хлопці гарно проявляють свій характер, підготовку. Саме на таких змаганнях ми можемо спостерігати, на що вони здатні, бо в залі на тренуванні усе відбувається зовсім не так. А тут вони показують свої сили, амбіції.

Після запеклих змагань у кожній з категорій учасників були визначені свої фаворити. Найбільше переможців серед спортсменів полтавської команди «One Team».

поширити новину: