Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся ювілейний десятий турнір інтелектуальної гри «Осінній брейн-ринг»

У resto-club «Podium» відбувся турнір з інтелектуальної гри «Осінній брейн-ринг» серед команд полтавських вишів. Захід організували в рамках проекту «Я маю право!».

Як повідомили у Полтавській міській раді, такі змагання є традиційними для Полтави. Проходять вони за ініціативи міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту. До організації приєднуються Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентська рада міста.

Побажати перемоги найсильнішим і заступник міського голови Людмила Бойченко.

– Рада вітати усіх учасників інтелектуальної гри. Приємно бачити велику кількість молоді, яка прийшла позмагатися за званні «найрозумніших». Усі ви є гарним прикладом для своїх товаришів та однолітків. Продовжуйте й надалі бути такими допитливими, цікавтеся усім новим та підкорюйте нові вершини. Нехай кращі з кращих здобудуть перемогу.

Участь у турнірі взяло 20 команд з різних закладів вищої освіти міста Полтава. Традиційно, тематика заходу ґрунтується на знаннях певних історичних та культурних подій, загальновідомих знаннях з культури, освіти, мистецтва, музики та інше, окрему увагу приділено тематиці видатних постатей та подій в історії як нашої країни, так і у всесвітній історії, які відбулися у осінній період, відомим фактам суспільного та змістовного життя. Цьогоріч окремий блок питань стосувався юридичних аспектів, в рамках проекту «Я маю право!».

У запеклій боротьбі кубок переможців здобула команда Полтавської державної аграрної академії «AgroFon». За крок до першості була команда Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, на третьому місці – команда «Лишь бы ответить» Української медичної стоматологічної академії, четверте місце посіла команда Полтавського комерційного технікуму «6D».

Учасників та команди, які здобули першість, вітали депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов та Студентський мер міста Сергій Шабельник.

Всі команди-учасники турніру отримали дипломи та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та цінні подарунки від партнерів заходу.