Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві в рамках фестивалю Docudays UA влаштують фотовиставку про можливості молоді з інвалідністю

21 листопада о 14.00 у Полтавській міській бібліотеці-філіалі №2 (вул. Небесної Сотні, 61) в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA полтавцям презентують фотовиставку “Світ моїх можливостей”, повідомили партнери фестивалю – Полтавська філія Суспільої служби України.

Ця виставка своєрідний художній фотопогляд учасників проекту Integration Academy – Passion, Education, Sport (Україна-Польща).
У рамках проекту молодь з України та Польщі зустрілася поблизу невеликого польського містечка Новий Жмігруд задля особистого розвитку, здобуття нових компетенцій, самовираження, обміну досвідом, дружби, яка пізніше продовжилася співпрацею.
Проект також мав на меті подолати існуючі стереотипи щодо можливостей молоді з інвалідністю. Разом учасники відкривали красу традицій обох країн, шукали спільний знаменник нашої культурної спадщини.
Проект виконувався у співпраці з Польською Фундацією “Ініціатива” та Підкарпатського центру іпотерапії (Польща) у рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, молоді і спорту.
Організатри – Центр культури та розвитку “Горизонт”, волонтерський загін “Єдність” Української медичної стоматологічної академії.