Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві піротехніки знищили 7 застарілих боєприпасів

7 листопада на відкритій території поблизу вул. Шведська Могила, що в Київському районі Полтави виявили застарілі вибухонебезпечні предмети.

Група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ  ДСНС України у Полтавській області, яка прибула на виклик, встановила, що небезпечною знахідкою виявилися 5 артснарядів калібру 76 мм. Піротехніки провели додаткове обстеження території та виявили ще 2 артснаряди калібру 152 мм часів минулих війн.

Учора о 13:30 на спеціальному підривному майданчику усі вибухонебезпечні предмети були знешкоджені.

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Головне управління ДСНС України у Полтавській області вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

– Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси, – повідомялють в УДСНС України у Полтавській області.