Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на водозаборі, через аварійний стан якого в окремих районах міста не було води, провели масштабні роботи

На сьогоднішній апаратній нараді у Полтавській міській раді говорили про стан другого водозабору, через аварійний стан якого на початку жовтня кілька разів поспіль у більшості мікрорайонів Полтави було відсутнє водопостачання.

Про проведення аварійних робіт доповів головний інженер КП ПОР «Полтававодоканал» Євгеній Забишний, інформує прес-служба Полтавської міської ради. Він зазначив, що підтриємство працює в штатному режимі для забезпечення цілодобового водопостачання та водовідведення:

“Нещодавно були проведені масштабні роботи на другому водозаборі, які супроводжувалися відключенням водопостачання. При проведенні планових робіт на свердловині, виникла аварійна ситуація на водогінній системі, яку неможливо було вирішити без відключення водопостачання. Здебільшого, було вимушено зупинено роботу водогону в приватному секторі по вул. Патріарха Мстислава, пров. Лодочному, вул. Південній, тощо. Аби ліквідувати ситуацію, був проведений ремонт шляхом накладення латки. Проте, при розкопках, було виявлено, що труба на зазначеній ділянці в незадовільному стані”, – прокоментував Євгеній Забишний.

Він повідомив, що нині проводиться ручна розкопка, аби обстежити прилеглу територію до даного водогону та накласти бандажі.