Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві 20 юнаків та дівчат отримали сертифікати волонтерів-інструкторів

8 листопада у приміщенні міськвиконкому відбулося вручення сертифікатів волонтерам-інструкторам, які пройшли навчання для проведення просвітницької роботи серед молоді.

– У підлітків рівень довіри до ровесника завжди більший, ніж до дорослого, – зазначила заступник міського голови Людмила Бойченко. – Тож ми маємо надію, що наші волонтери-інструктори будуть активно працювати зі своїми ровесниками, налаштовуючи їх на позитивні зміни у власному житті, на розуміння важливості збереження свого здоров’я, допоможуть сформувати у них навички ведення здорового способу життя, що сприятиме їх вмінню протистояти «наркотичному світові» і жити без наркотиків.

Саме тренінгове заняття відбулося 1 листопада. Так, під час навчання волонтери розвивали свої навички комунікації, вчилися розуміти співрозмовника, правильно подавати інформацію, з’ясовували, як впливають на людину, сім’ю та суспільство психоактивні речовини, отримували відомості про наркотичні речовини, як фактор ризику здоров’я, вчилися формувати бачення власних пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя, повідомляють у міській раді.

Всі отриманні знання та навички волонтери будуть використовувати для просвітницької роботи серед своїх ровесників.

Фахівці зазначають, що профілактична робота, яка ведеться на належному рівні, знижує на 40 % гостроту проблеми наркоманії. Тож така робота сьогодні вкрай необхідна. Депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький зазначив, що дуже важливо показати молоді, що є чимало альтернатив наркотичним засобам та психотропним речовинам:

– Необхідно залучати юнаків та дівчат до занять спортом, мистецтвом, знаходити альтернативу пагубним звичкам. І саме ви, волонтери, своїм прикладом зможете досягти неабияких результатів.