Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвицької ОТГ зробили капітальний ремонт окремих ділянок доріг (ФОТО)

На території Лохвицької ОТГ проведено капітальний ремонт окремих ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що знаходяться у підпорядкуванні ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Це шляхові артерії, що з’єднують села Васильки і Гаївщина з адміністративним центром громади – містом Лохвиця.

Замовником виконання ремонту виступило ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», підрядником – ДП «Лохвицький шлях». Про це повідомили у Лохвицькій ОТГ.

Відповідно до виготовленої Лохвицькою міською радою проектно-кошторисної документації, дорожньо-ремонтне підприємство влітку 2018 року капітально відремонтувало дві найбільш непроїзні ділянки автомобільних доріг Лохвиця – Васильки (2520 кв. м) та Лохвиця – Гаївщина (1410 кв. м).

Лохвицька міська рада, поставивши за мету приведення під’їзних доріг до належного стану по всій їх протяжності, у вересні 2018 року звернулася до ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та отримала дозвіл на проведення ямкового ремонту автомобільної дороги Лохвиця – Гаївщина коштом бюджету громади.

Нещодавно працівники ДП «Лохвицький шлях» завершили ремонтні роботи, ліквідувавши на цій дорозі значну ямковість.