Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У кварталі, обмеженому Київським шосе, вулицею Серьогіна й іншими магістралями планують побудувати ТРЦ та автосалон з СТО

Сьогодні, 6 листопада, фахівці управління містобудування та архітектури провели презентацію проекту детального плану території, на яку запросили мешканців Полтави.

У Полтаві розпочали процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території кварталу, обмеженого Київським шосе, вул. Серьогіна та проектними магістральними вулицями, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

6 листопада у форматі відкритого діалогу відбулася презентація зазначеного проекту детального плану території. Усі бажаючі мали змогу відвідати громадське обговорення та внести свої пропозиції щодо проекту.

Начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов зазначив, після аналізу зазначеної території, було встановлено, що значна її частина зараз використовується не ефективно. Тож, виникла необхідність привести цю ділянку у відповідність до Генерального плану міста.

Розробник документації Володимир Гузік зазначив, що відповідним проектом детального плану визначається планувальна структура та функціональне призначення території проектування:

“На зазначених територіях пропонується розміщення торгово-розважального центру, автосалону зі станцією технічного обслуговування автомобілів та підприємства для обслуговування автомобілів. Також, тут передбачене облаштування вулично-дорожньої мережі з організацією руху індивідуального та обслуговуючого транспорту, пішохідних комунікацій”.

Зазначена територія відноситься до Шевченківського району Полтави. Орієнтовна площа проектування – 18,5 га.

Розробник проекту детального плану також зазначив, що при його розробці дуже ретельно враховувались містобудівні умови ділянки і всі планувальні обмеження:

“Це санітарно-захисні зони від існуючих підприємств, від автозаправних комплексів та магістралі. Також, наявність інженерних мереж та комунікацій з тим, щоб при проектуванні була можливість підключити нові об’єкти до цих мереж, тощо”.

Ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету, а також на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул.. Соборності, 36).

Усі пропозиції щодо проекту детального плану, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, подаються до реєстрації до 30 листопада.

Подавати свої пропозиції мають право наступні категорії населення: повнолітні, дієздатні фізичні особи, що проживають на території щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території щодо якого розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ділянок щодо якої розроблений детальний план; представники ОСН, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України та депутати місцевих рад.

Пропозиції необхідно подавати у Полтавський міськвиконком за адресою: вул.. Соборності, 36, к. 125/4.

поширити новину: