Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці учні та студенти протягом тижня проходитимуть стажування в органах місцевого самоврядування (ФОТО, ВІДЕО)

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, у Кременчуці традиційно щороку реалізовується проект «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування». 

Організаторами проекту традиційно виступають Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Протягом тижня з 30 листопада до 7 грудня 29 молодих людей проходитимуть стажування у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, знайомитимуться з роботою його структурних підрозділів, працюватимуть у кабінетах відділів, департаментів, управлінь, заступників міського голови та з  міським головою Віталієм Малецьким. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький зранку особисто привітав усіх стажерів і побажав їм вдалого стажування та отримати цікаві і корисні знання.

Відкрили ж стажування заступники міського голови Руслан Проценко, Ольга Усанова, керівник апарату міського голови Світлана Пищита, депутат міського ради, керівник відділу з реалізації молодіжної політики управління молоді та спорту Андрій Макаров.

Заступник міського голови Руслан Проценко  на прикладі Андрія Макарова, який колись уперше прийшов до міськвиконкому стажером, як і вони,  а сьогодні є депутатом Кременчуцької міської ради та вирішує питання розвитку молодіжної політики у місті, працюючи  в управлінні молоді та спорту керівником відділу з реалізації молодіжної політики, довів що стажування це гарний страт для майбутнього вибору професії.

Заступник міського голови Ольга Усанова підтримала колегу і зазначила, що цей проект дає змогу спробувати свої сили, визначитися для себе, який же шлях обрати у майбутній кар’єрі.

«І, навіть, якщо робота у органах місцевого самоврядування не стане справою вашого  життя, але той досвід, який ви тут отримаєте обов`язково знадобиться у будь-якій сфері діяльності», – підкреслила Ольга Усанова.

Керівник апарату міського голови Світлана Пищита познайомила керівників структурних підрозділів виконавчого комітету зі стажерами, які протягом тижня працюватимуть разом з ними та перейматимуть їх досвід.

Потім працівники виконавчого комітету запросили молодь до  своїх робочих кабінетів, щоб вони мали можливість на власні очі побачити, де ж приймаються найважливіші питання забезпечення життя Кременчука.