Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розірвали договір з перевізником, який не виконував умов

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради прийняли рішення про дострокове розірвання договірних умов з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на здійснення перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах міста Кременчука  №  25 («вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта» ) та 3Б («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта»).
Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.
За словами керівника відділу транспорту Руслана Івашини,  перевізник  не дотримувався умов договору щодо кількості транспортних засобів, які повинні працювати на  вищезазначених маршрутах. Так, згідно з договірними умовами, на  маршрут ЗБ («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта»)   має щоденно виходити 25 маршруток, 4 з яких у «звичайному режимі». По факту працює лише 15 і жодної у «звичайному режимі».
Керівник підприємства-перевізника зауважив, що маршрут № 25 є нерентабельним, адже великі автобуси потребують значних витрат, а однією з причин зменшення кількості транспорту на маршруті ЗБ стала конкуренція з новими тролейбусами, яких стало більше, а проїзд у них дешевший.
Відповідно до прийнятих сьогодні рішень виконкому, на ці маршрути буде оголошено новий конкурс на право перевезення пасажирів.
 

 

поширити новину: