Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці перевірятимуть організацію та якість харчування у лікувальних закладах

Учора у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, відбулося перше засідання тимчасової робочої групи з перевірки організації централізованого харчування в стаціонарних відділеннях комунальних некомерційних медичних підприємств.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що з червня 2018 року у Кременчуці змінено підхід до організації харчування у стаціонарних відділеннях лікувальних закладів міста. Створена розпорядженням міського голови тимчасова робоча група має перевірити  організацію та якість харчування у всіх лікувальних закладах міста та напрацювати необхідні рекомендації щодо покращення чи удосконалення надання такої послуги  пацієнтам. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

До  складу робочої групи увійшли представники виконавчого комітету, депутати міської ради та представники контролюючих служб. З метою забезпечення належного харчування пацієнтів стаціонарів міських лікарень проведуть комісійні рейди-перевірки харчоблоків, де проводиться приготування їжі, процес її транспортування та безпосередньої видачі пацієнті.  

Керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що в ході роботи тимчасовою робочою групою перевірятиметься наявність необхідних нормативних документів, що регламентують процес організації харчування, у самих лікувальних закладах та харчоблоках. Перевірятимуть також своєчасність, обсяги та механізм надання заявок, наявність меню в місцях прийому їжі, наявність  медичного огляду працівників, які займаються її приготуванням, наявність сертифікатів якості та ветеринарних свідоцтв на продукцію, дотримання санітарних вимог при приготуванні  їжі та її транспортуванні. Після відвідування та перевірки організації харчування у  закладі охорони здоров’я будуть складені відповідні протоколи. Перевірки  планують розпочати вже відсьогодні.

поширити новину: