Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому НВК №15 запрацював басейн (ФОТО)

У Кременчуцькому навчально-виховному комплексі загальноосвітня школа І ступеня №15 – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу запрацював басейн.

На цю подію педколектив школи, дітлахи та батьки чекали з моменту відкриття навчального закладу. І от всі необхідні роботи завершено, і басейн радо прийняв своїх маленьких відвідувачів.

Як зазначила директор закладу Тетяна Одерій, цього року завдяки міському голові Віталію Малецькому та депутатам міської ради на капітальні видатки з міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень, за які придбано необхідне обладнання та 78 тисяч гривень на реактиви. Усі налагоджувані роботи виконані, проведені необхідні аналізи, і відтепер діти мають змогу займатися в басейні. Про це повідомили у Кременчуцькій  міській раді.

Відвідувати басейн зможуть дітки старшої групи дитячого садочка та школярі, звичайно, за згодою батьків та при наявності медичних довідок. Перед кожним заняттям діток оглядає медпрацівник, який слідкує за станом здоров’я малечі. Температура води становить 31 градус тепла, підлога у басейні з підігрівом, тож дітям комфортно і затишно. Проводить заняття досвідчений педагог – інструктор, який основним своїм завданням вважає навчити дітей не боятися води і правильно себе поводити у водному середовищі, звичайно, навчити плавати, але, крім цього, заняття в басейні дають можливість вирівнювати осанку, розвивати м’язи, загартовувати організм.