Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії вихованці написали Всеукраїнський Диктант національної єдності

Сьогодні вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» приєднались до написання Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності «Крила України» – унікальної події, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови.

Участь в заході взяли 41 підліток та вчителі загальноосвітньої школи. Зібралися дружнім учнівським колективом. Прислухались до диктора українського радіо – доцента Київського університету ім. Б. Грінченка, автора підручників і посібників із української мови  Олександра Авраменка, щоб якнайкраще написати Диктант «Крила України». Правила правопису, граматики, орфографії, старанність і грамотність об’єднували думки хлопців в одному стремлінні – бути справжнім українцем.

Начальник колонії Олександр Сайко привітав підлітків зі святом та зазначив: «Популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків».

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

поширити новину: