Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії підлітки отримали нові професійні навички

Днями для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відбулось справжнє свято. Хлопці отримали сертифікати про проходження навчання на короткострокових професійних курсах за напрямами підготовки: «Кухар-кондитер», «Хореографія» та «Користувач персонального комп’ютера».

На свято завітали представники спостережної комісії Кременчуцької міської ради, служби у справах дітей Автозаводського району, центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, професійно-технічного ліцею імені А.С. Макаренка, а також співробітники колонії.

Завдяки налагодженій співпраці та матеріальній підтримці Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Європейська інтеграція” вже третій рік поспіль в цікавій та пізнавальній формі, невимушеній атмосфері впродовж вересня-жовтня юнаки колонії мали можливість оволодіти додатковими професійними вміннями і навичками для подальшої реінтеграції в суспільстві та працевлаштування після звільнення.

Навчали їх цьому шеф-кухар колонії Лариса Книш, хореограф міського будинку культури Анастасія Мороз та спеціаліст з програмування Олександр Черниш. Вразили гостей творчий, нестандартний та сучасний підхід молоді. Юнаки проявили свої вміння у приготуванні перших, других страв та випіканні святкового пирога. Всі разом пригощалися їх кулінарними витворами.

Також показали практичні вміння і навички у розробці власних візитівок, підготовці резюме, розробленні презентацій в програмі PowerPoint та малюнковій графіці. Продемонстрували набуті хореографічні вміння, відчуття ритму і пластики.

В урочистій обстановці начальник колонії Олександр Сайко вручив вихованцям сертифікати про проходження курсів та зазначив, що в подальшому вони стануть кожному підтримкою та додатковим бонусом при працевлаштуванні після звільнення.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Система Orphus