Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках навчалися за програмою «Активні громадяни»

Днями, на базі ДПТНЗ “ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ”, у Кобеляках пройшло навчання за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни». Тренінг зібрав лідерів судентського життя та викладачів закладу. Провели тренінг досвідчені фасилітатори програми.

В ході навчання учасники познайомились з програмою Британської ради «Активні громадяни», її кращими практиками та мали змогу більше згуртуватись один з одним, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити місто на краще. Учасники були залучені до роботи в групах та командах, що сприяло створенню доброзичливої та творчої атмосфери. Учасники висловлювали свої власні думки, щодо локальних та глобальних проблем. Кожен вид діяльності, кожне завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання і знаходилися відповіді.

Окрім цього, кожен учасник мав змогу в команді однодумців створити проект, який буде покликаний змінити певне мікро – середовище в громаді, або вирішити конкретну проблему. Учасники запропонували ідею зменшення травматизму на небезпечних пішохідних переходах, створення соціальної кімнати в гуртожитку та ідею запровадження роздільного збору сміття. Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Система Orphus