Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці відкрили парк Героїв

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи в Карлівці відбулося урочисте відкриття парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України.

Про це повідомляє міська рада міста.

“Проект Карлівської міської ради щодо реконструкції парку Героїв, які загинули за свободу і незалежність України, став у 2016 році одним із переможців  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В рамках співфінансування Проекту було виділено частину коштів з обласного бюджету. Також депутат обласної ради Тетяна Микуця на підтримку свого однопартійця – Карлівського міського голови Олександра Наконечного теж спрямувала до міського бюджету частину коштів на реалізацію даного Проекту. Решту виділили депутати Карлівської міської ради з міського бюджету”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

В результаті робіт з реконструкції паркової зони, тут з’явилися зручні пішохідні доріжки, встановлено сучасні лави, урни для сміття, енергозберігаюче освітлення. Навесні буде здійснено озеленення території, облаштування клумб та подальший благоустрій парку.