Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці урочисто відкрили парк Героїв

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи в Карлівці відбулося урочисте відкриття парку Героїв, які загинули за свободу та незалежність України.

Проект Карлівської міської ради щодо реконструкції парку Героїв, які загинули за свободу і незалежність України, став у 2016 році одним із переможців  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Частину коштів було виділено з обласного бюджету та бюджету Карлівки. В результаті робіт з реконструкції паркової зони, тут з’явилися зручні пішохідні доріжки, встановлено сучасні лави, урни для сміття, енергозберігаюче освітлення. Навесні буде здійснено озеленення території, облаштування клумб та подальший благоустрій парку.

З нагоди Дня Гідності та свободи урочисто перерізали стрічку та офіційно відкрили реконструйований парк Героїв міський голова Олександр Наконечний, заступник голови РДА  Олександр Артеменко та начальник Карлівського ВУЖКГ Любов Гончаренко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих під час Революції Гідності та тих, хто загинув за мир і спокій на українській землі в зоні проведення АТО і ООС та поклали квіти до пам’ятної стели мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу та незалежність України – Дмитру Барвіну та Миколі Демиденку.