Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти Полтавського педуніверситету пройшли тренінг із практичної журналістики

Протягом кількох тижнів у жовтні й листопаді 2018 р. у вільний від навчання час студенти ПНПУ імені В.Г. Короленка відвідували тренінг із практичної телевізійної журналістики, котрий проводили досвідчені українські медіаексперти, редактори і продюсери Андрій Богданович і Сергій Мамаєв. У тренінгах взяли активну участь студенти-журналісти й філологи, повідомили на сайті Полтавського педуніверситету.

Під час занять розглянули практичні питання телевізійної журналістики: що є новиною, які жанри популярні на телебаченні, хто, як і чому дивиться телевізор. Студенти разом із викладачами охарактризували типовий портрет аудиторії вітчизняних ЗМІ та, відштовхуючись від цього, планували випуск новин із тем, які можуть бути цікаві потенційним глядачам. Короленківці вчилися, як ефективно й доступно подавати інформацію, триматися в кадрі, готуватися до інтерв’ю та писати резюме, аби воно справило враження на роботодавця. Усіх учасників тренінгу, які прагнуть здобути досвід і мріють працювати журналістом, запросили пройти стажування на телевізійній студії «Місто».

Цей захід став черговою ланкою практичної професійної підготовки майбутніх працівників медійної галузі, які реалізує кафедра журналістики.