Ви тут:
Р Суспільство 

Струйні принтери та їх особливості

Принтер – це особливий пристрій, який використовують для друку комп’ютерних даних на плівці, папері у зручному для читання виді. В асортименті нашого магазину є багато вдалих моделей принтерів, дивіться більше тут http://printer-snpch.com.ua .

За технологією друку існують такі типи принтерів:

  • Струйні.
  • Матричні.
  • Термічні.
  • Лазерні.

Поговоримо детальніше про струйні принтери.

Особливості
Головна відмінність струйних пристроїв полягає в тому, що вони працюють на рідких чорнилах, а не на тонері у твердому стані. В процесі роботі через тонкі сопла вони подаються до носія. В ролі носія використовується папір, а в якості посередника виступає картридж.
Кількість сопел коливається в межі 16-64. В наш час у продажу є моделі з більшим показником, але їх вважають професійними і їх вартість дещо більша.

Струйні принтери та якість друкування залежать від якості паперу. Фарба має тенденцію розтікатись і утворювати плями. Але, якщо взяти до уваги окремі випадки, то це можна віднести і до переваг, тому що саме так друкуються фотографії. У цьому випадку чорнило розтікається и утворюються більш плавні переходи. А коли потрібно надрукувати текст або тонкі лінії, не зайвим буде підібрати папір, що швидко вбирає фарбу. До того ж, картридж також має бути якісним.

принтер

Які переваги мають струйні принтери?

Кожний користувач струйного принтера хоча б один раз замислювався над тим, які переваги у струйних принтерів для друку фотографій. Їх можна представити так:

  • Доступна вартість. Тут треба відмітити як ціну на принтер, так і подальші витрати на його ремонт.
  • Незначний шум. При роботі невелике гудіння створює механізм, який рухає надруковану головку. Не так давно швидкість друку віднесли до недоліків такої категорії. Але згодом ситуація змінилась. Зараз вони друкують не дуже швидко, як лазерні аналоги, але різниця не така велика, як може здатися.
    Перш ніж придбати струйний принтер, ви повинні усвідомити, що робите покупку у перевіреному магазині. Надавайте перевагу відомим виробникам, тому що вони дають гарантію якості на декілька років. У разі несправності, ремонт буде проведений за рахунок виробника. Найкращим можна вважати Epson I810.
    При обережній експлуатації проблем зі струйним принтером не повинно бути, тому будьте уважні і намагайтеся своєчасно ремонтувати техніку, щоб вона слугувала якнайдовше.