Ви тут:
Спорт Суспільство 

Шість збірних України вийшли до фіналів чемпіонатів світу з баскетболу 3х3

Чоловіча та жіночі збірні України 3х3 отримали перепустку на чемпіонат світу! Більше того Україна стала однією з трьох країн, які будуть у червні 2019-го представлені на дорослому чемпіонаті світу двома збірними. Головний турнір світу відбудеться в Амстердамі 11-16 червня. Окрім Федерації баскетболу України дві збірні на чемпіонат світу поїдуть від Японії, Китаю, Росії та Монголії.

Як повідомили у ФБУ Україна досягла історичного результату! Відразу шість збірних влітку представлятимуть нашу державу на чемпіонатах світу! Окрім головних команд країни це дівчата та хлопці у віковій групі U23, а також дівчата і хлопці U18.

1 листопада кожного року ФІБА 3х3 визначає країни, збірні яких отримують місця на чемпіонатах світу наступного року завдяки рейтингу національних федерацій. Україна є однією з топових країн з баскетболу 3х3 завдяки стабільно високим результатам національних збірних, високі активності організаторів та великій кількості внутрішніх змагань. Сьогодні, 1 листопада, Федерація баскетболу України отримала лист з підтвердженням виходу наших національних збірних на фінали одразу трьох світових кубків 2019: 

2 – 6 жовтня 2019 – чемпіонат світу Ю23 (чоловіки і жінки), Сіань (Китай) 

11 – 16 червня 2019 – чемпіонат світу (чоловіки і жінки), Амстердам (Нідерланди)

3 – 7 червня 2019 – чемпіонат світу Ю18 (чоловіки і жінки), Улан-Батор (Монголія)

Відзначимо, що у загальному світовому рейтингу Україна на сьогодні на 2-му місці! Вище лише Китай. У загальному європейському рейтингу 3х3 ми перші! Це єдиний командний вид спорту у якому наша країна посідає такі високі позиції.

Рейтинг збірних України у світі та Європі: