Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини навчають дітей як уберегтися від біди

Протягом останніх кількох днів рятувальники провели пізнавально-інформаційні заходи для учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, вихованців Кременчуцького Центру для реабілітації дітей-інвалідів, учнів Оленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Козельщинського району та Лобачівського навчально-виховного комплексу Решетилівського району.

Співробітники ДСНС розповідали дітям правила пожежної безпеки, безпечної поведінки під час масових заходів, навчали як діяти у разі виникнення пожежі, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Також, демонстрували навчальні відеоролики з питань цивільного захисту та вручали тематичні листівки.

Крім того, рятувальники розповідали більш детально про особливості своєї роботи, демонстрували пожежні автомобілі, бойовий одяг, спеціальне обладнання.

Фахівці Служби роз’яснювали як чином застосовується оснащення, його тактико-технічні характеристики та можливості. Усім бажаючим була надана можливість ліквідувати умовну пожежу та сфотографуватися в пожежному автомобілі.