Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Протягом жовтня на Полтавщині сталось 55 ДТП

Сьогодні під час апаратної наради обговорили стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території Полтавщини протягом жовтня.

“Протягом місяця на дорогах області сталося 55 ДТП, під час яких 8 людей загинули, 70 — травмовано. Маємо такий показник, хоча й з початку року кількість ДТП зменшилась на 24%, але більшість аварій з тяжкими наслідками, тому кількість загиблих збільшилась на 14 %”, – повідомив начальник Управління цивільного захисту населення Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

За місяць на Полтавщині сталось 326 надзвичайних подій, внаслідок яких загинули 17 людей та 153 постраждали (з них 34 дитини).

Виникло 162 пожежі: 44 житлового, 72 не житлового, 16 — в автотранспорті. Внаслідок пожеж загинули 3 людини, травмовано — 4, врятували 5 людей.

“З початку року кількість виникнення пожеж в області зменшилась на 3%. Не дивлячись на це, кількість загиблих збільшилась”, – повідомив Віктор Стеблянко.

Також трапилось 2 нещасних випадки на воді.

“Вже сьогодні потрібно починати готуватись до наступного купального сезону. Адже на облаштованих пляжах не загинуло жодної людини”, – наголосив Стеблянко.

Зафіксували й 31 випадок харчового отруєння, внаслідок яких постраждали 34 людини. Серед них і випадки отруєння грибами.

“Прошу керівників районів при формуванні бюджету на наступний рік надавати пріоритет життю та здоров’ю людей, а не благоустрою. Благоустрій — це важливо для органів місцевого самоврядування, але якісні медпослуги та інше більш важливі”, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Також начальник Управління цивільного захисту населення розповів про виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017-2020 роки.

“Цьогоріч вперше вдалося майже повністю відремонтувати та модернізувати систему оповіщення в області. Сьогодні ми вже маємо сучасну систему оповіщення. Закуплено сучасні засоби зв’язку для оперативно-чергової служби та певні прилади, якими потрібно вимірювати різні радіаційні небезпеки, які можуть виникнути, адже раніше їх не було”, – повідомив Віктор Стеблянко.