Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура виявила порушення пожежної безпеки у кам’янопотоківському дитсадку

Прокуратура Полтавської області, вивчивши матеріали планових та позапланових перевірок проведених інспекторським складом Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області, встановила, що дитячий садок “Колосок” Кам’янопотоківської сільської ради протягом тривалого часу функціонує з суттєвими порушеннями правил пожежної безпеки. Однак сільрада як власник закладу не вжила належних заходів щодо їх усунення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Зокрема, у приміщенні дитячого садочка не обладнано систему автоматичної пожежної сигналізації, посадові особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки, відсутня необхідна кількість вогнегасників тощо.

Про виявлені порушення сповістили завідувача дитсадка та винесли припис зі строком виконання. Втім, як з’ясувалось, виявлені порушення керівництвом закладу усунено лише частково.

За невиконання припису завідувача дошкільного навчального закладу було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Зважаючи на суттєві порушення вимог законодавства, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам’янопотоківської сільської ради щодо невжиття заходів, направлених на усунення порушень протипожежної безпеки в діяльності дошкільного навчального закладу.

“Тільки після реагування прокуратури Кам’янопотоківською сільською радою на черговій сесії прийнято рішення “Про внесення змін до показників бюджету на 2018 рік”, яким передбачено кошти на проведення робіт щодо усунення порушень законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в діяльності закладу освіти. Наразі виготовлено проектну документацію на встановлення автоматичної пожежної сигналізації та укладено договір про надання послуг з її монтажу. У зв’язку із добровільним виправленням відповідачем оскаржуваних порушень судом закрито провадження за позовом прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus