Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура стягнула на користь держави з ДП “Пирятинське лісове господарство” 185 тис. грн

Посадовці ДП “Пирятинське лісове господарство” виявили незаконну рубку 19 дерев у адміністративних межах Кізлівської сільської ради Чорнухинського району. Внаслідок протиправних дій сума заподіяної шкоди становила майже 185 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Читайте також: На Полтавщині суд виніс вирок чоловікові, який ледве не зарізав свого знайомого

Відповідно до закону, захист лісових насаджень покладений на лісокористувачів, які повинні нести відповідальність за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконної порубки та пошкодження дерев.

Таким чином, ДП “Пирятинське лісове господарство” мало відшкодувати до бюджету завдані збитки, проте кошти так і не були сплачені.

“Прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовною вимогою стягнути з державного підприємства майже 185 тисяч гривень збитків. Верховний Суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі. У листопаді поточного року, у зв’язку зі сплатою ДП “Пирятинське лісове господарство” заподіяної шкоди Лісовому фонду України, постановою державного виконавця закінчено виконавче провадження”, – йдеться у повідомленні прокуратури.