Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини повернула державі ставок вартістю понад 27 млн грн

Прокуратура встановила, що у 2011 році Полтавська районна державна адміністрація уклала з громадянином договір оренди ставка площею 18 га для риборозведення, вирощування і вилову риби. Ставок знаходиться у селі Глухове Чорноглазівської сільської ради Полтавського району, його вартість становить понад 27 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Відповідно до вказаного договору орендар протягом року мав виготовити технічний паспорт водного об’єкта. Втім, у порушення вимог договору та норм чинного законодавства він не оформив право користування на вказані земельні ділянки, договори оренди відсутні.

Таким чином, у зв’язку з тим, що орендар належним чином не оформлено право користування ставком, земельна ділянка водного фонду використовується безоплатно. Державний бюджет взагалі не отримує коштів від користування громадянином земельною ділянкою.

“Реагуючи на порушення норм чинного законодавства, органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з позовною заявою про розірвання договору оренди водного об’єкта (ставка) з вимогою повернути у власність держави земельну ділянку водного фонду площею 18 га, вартістю понад 27 млн гривень. Позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі. Прокуратура Полтавської області невідкладно вживатиме законних заходів з метою відновлення порушених прав держави у сфері земельних відносин”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus