Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавцям покажуть фільм “Проект Бабця” в рамках фестивалю Doсudays UA

28 листопада о 17.00 у полтавській галереї сучасного мистецтва JAMP (вул. Монастирська, 3) відбудеться перегляд документального фільму “Проект Бабця” в рамках Міжнародного фестивалю Doсudays UA.

Документальна стрічка ” Проект. Бабця”- це своєрідна психотерапія для всіх людей, адже він представляє способи подолання травми, які є наднаціональними і позачасовими.

Читайте також: У Полтаві відбувся спецпоказ фільму “Гірчиця в садах” та зустріч із режисером в рамках фестивалю Docudays UA

За сюжетом, троє студентів вирішують провести яскраві канікули зі своїми бабусями. На схилі життя для літніх це – справжнє свято, до того ж, їхні онуки – ще ті витівники. Ось тільки ці канікули для них – не просто розвага – це звернення до власного “Я” і погляд в дзеркало на себе, свій рід, історію і націю. І бабусі в них непрості – одна з них – колишня агентка МІ-6, друга – жертва Голокосту, а третя – танцівниця з нацистської Німеччини.

Фільм зачіпає класичні цінності і табуйовані історичні теми, і використаний у ньому метод дозволяє зрозуміти дух сучасної молоді.