Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавці мають шанс побути Святим Миколаєм (ФОТО)

Вже 15 рік поспіль перед новорічними святами у Полтаві організовують благодійний проект «Ялинка янголів». Таким чином, будь-хто охочий може побути Святим Миколаєм і виконати бажання малечі під ялинку.

На першому поверсі торгово-розважального центру «Київ» розмістили штучну ялинку, яка прикрашена не лише новорічними іграшками, а й паперовими янголятами. Діти пільгових категорій пишуть в янголятах 3 подарунки, які хотіли б отримати на свята. А реалізувати мрії може будь-хто. Варто лише обрати янголятко, зареєструвати його у волонтерів, які чергуватимуть біля ялинки, і здійснити щонайменше одне бажання з трьох.

Координатор проекту «Ялинка янголів» Наталія Шамота зізнається, що за 15 років знайома з усіма подарунками, які замовляють діти.

«Зараз найпопулярніша іграшка Beyblade, колись замовляли багато ляльок Baby born, а так машинки, літаки, пазли, м’ячики. Подарунки різноманітні за ціною. Буває, діти замовляють дорогі іграшки, є машинка за 50 грн, а є за 500 грн».

«Ялинка янголів» працюватиме щовихідних (24 та 25 листопада, 1,2,8,9,15, 16, 22, 23 грудня) з 10-ї до 18-ї години.

Діти, які приймають участь у проекті (близько 300 осіб):

  • діти (дошкільнята та 1-2 класів) Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №2 I-III ступенів Полтавської обласної ради;
  • діти-вихованці КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради»;
  • діти з ДБСТ, прийомних сімей, сімей, в яких народилась трійня;
  • діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;
  • діти (1-4 класів) з Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують корекції фізичного  та розумового розвитку;
  • діти-пацієнти онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні Полтави;
  • діти з особливими потребами ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства»