Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавським школярам показали виставу про булінг

В рамках Х Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Молодіжний театр ” І по всьому..” представив глядачам виставу про булінг “Правда, ми будемо завжди”. Захід відбувся у полтавській міській бібліотеці-філіалі №6 у мікрорайоні Браїлки.

Форма сучасного театру дозволяє максимально включити глядача у процес вистави, залучити підлітків до обговорення, створити безпечний простір та атмосферу довіри, долучити експертів.

“Виставу ми зробили ще рік тому, як мистецький продукт. Пізніше ми помітили, що вистава зачіпає тему булінгу. Ми поглибили у виставі цю лінію і залучили до обговорення представників поліції. Вже не одоразово показували виставу для школярів Полтави та області. Завжди піcля вистави відбувається жваве обговорення побаченого. – говорить керівниця театру “ І по всьому” Олександра Волакова.

Перед глядачем постає історія двох дівчат, які рано втратили маму і які мають різні характери та спосіб комунікації зі світом. Одна з них – Женя більш замкнута, мрійлива, заглиблена у себе та дуже чутлива. Вона гостро реагує на порушення своїх власних кордонів. Інша – Зоя активна, часто не помічає, як своїми діями завдає шкоди іншим людям. Чи зможуть дівчата врешті решт порозумітися?