Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські правоохоронці завітали у гості в Дитячій реабілітаційний центр

Працівники відділу протидії торгівлі людьми поліції Полтавщини передали частування для “вихованців” Дитячого реабілітаційного центру. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Керівник поліцейського підрозділу Валентин Кириченко вважає, що впоратися із життєвими випробуваннями легше, коли ти відчуваєш підтримку і плече ближнього.

“Для нас важливо, щоб дітки, яким довелося через різні життєві обставини опинитися у Центрі соціально-психологічної реабілітації, сприймали поліцейського не як суворого представника закону, завдання якого покарати, а як друга і радника”, – наголошує підполковник Валентин Кириченко.

Такі відвідини допомагають побудувати довірливі стосунки між дітьми і поліцейськими, віднайти малюкам моральну опору і відродити власну віру у краще.

“Ця зустріч не перша – працівники відділу з гостинцями тут вже вдруге. І це тільки з офіційним візитом. Найдужче оперативники опікуються станом здоров’я й особистими успіхами маленької дівчинки, яку у червні цього року врятували від сексуального насильства з боку її батьків. Поліцейські пересвідчилися, що дівчинка у надійних руках фахівців Центру”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus