Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавське ГРУ ПриватБанку – постійний учасник “Ярмарку вакансій” від центру зайнятості

Близько 40 роботодавців і двоє соціальних партнерів – Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів і благодійна організація “Світло надії” – взяли участь у ярмарку зайнятості, який провели у Полтавському міському Будинку культури фахівці Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості. Полтавське ГРУ ПриватБанку є постійним учасником цього заходу.

Загальноміський ярмарок зайнятості для жителів міста Полтави та Полтавського району, в тому числі осіб з обмеженими фізичними можливостями, провели з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Працевлаштування людей  з інвалідністю – важливе питання соціального захисту, яке потребує першочергового вирішення, адже  робота дає змогу людині почувати себе повноцінним членом суспільства, покращити матеріальне становище і впевненіше почуватися в житті.

“Це один із традиційних заходів, що проводяться для допомоги роботодавцям у пошуку претендентів на роботу. Зараз кількість вакансій збільшилась на 20 відсотків. Якщо хтось скаже, що у нас в області немає роботи, нехай приходить у службу зайнятості – ми знайдемо, – наголосила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. –  З початку року через нашу базу пройшло 65 тисяч вакансій. Є такі, де зарплата пропонується більша, ніж в середньому по області”.

Нещодавно ПриватБанк увійшов до десятки найбільших роботодавців України. Цього разу коло інформаційного стенду банку було особливо багато молоді. Полтавське ГРУ ПиватБанку  запрошує на роботу касирів-операціоністів, фахівців контактного центру, інкасаторів-водіїв.

“ПриватБанк – це найбільший банк України, лідер банківського ринку, – говорить Лариса Дроцька, керівник напрямку трудових ресурсів Полтавського ГРУ ПриватБанку. –  Ми досить швидко приймаємо рішення і запускаємо нові проекти. Відкриваємо нові відділення і прагнемо, щоб ПриватБанк став кращим містом роботи. Тож, якщо ви завжди відкриті новому, допитливі, не боїтесь кар’єрного росту та супутньої йому відповідальності – запрошуємо до нас на роботу”.

З приводу працевлаштування у ПриватБанк  можна звертатися за контактами: +380(67)532 07 18 або larisa.drotskaja@privatbank.ua