Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська бібліотека-філіал №9 для дітей відсвяткувала 70-річчя

31 жовтня у Полтавській бібліотеці для дітей, що на вулиці Халтуріна, 19 – відзначили свято. Закладу виповнилося 70 років з дня створення.

Як повідомили у Полтавській міській раді, бібліотека заснована у 1948 році. Спочатку вона знаходилась в одноповерховому будинку в одній кімнаті, згодом – у двох загальною площею 30 квадратних метрів. З 1967 року бібліотека переїхала на вулицю С. Халтуріна, де знаходиться і зараз.

Привітати колишніх та теперішніх працівників, постійних користувачів бібліотеки завітала і заступник міського голови Людмила Бойченко. Вона наголосила, що завдяки справжнім професіоналам, у бібліотеці людно, затишно, сюди завжди хочеться завітати.

– Завдяки плідній роботі колективу, який віддає душу цьому закладу, бібліотека живе і сьогодні. А їй наразі – 70! Вітаю усіх зі святом. Дітям бажаю отримувати задоволення від читання, читайте і читайте більше, дорослим – продовжуйте привчати наших маленьких та юних полтавців до читання книги. Адже паперову книгу не замінять ніякі електронні гаджети.

Людмила Бойченко від міської влади подарувала колективу бібліотеки цифровий фотоапарат для фіксації найяскравіших моментів у житті родини бібліотеки та її відвідувачів.

Колектив бібліотеки докладає максимальних зусиль, аби маленькі відвідувачі приходили сюди з радістю і щонайчастіше. Смаки та вподобання в літературі своїх давніх друзів вже знають. А для тих, хто приходить сюди вперше завжди діють книжкові виставки, де можна знайти і свою улюблену казку.

І святкування цього дня відбувалося в казковому форматі. Гостей зустрічали персонажі з улюблених творів. У затишній та невимушеній атмосфері участь у різноманітних конкурсах брали не лише школярі, а й дорослі.

Довідково. Бібліотека має документний фонд кількістю 50 тисяч примірників, щорічно передплачує 10 назв газет та 50 назв журналів. Щорічно бібліотека обслуговує 4,5 тисячі користувачів різного віку, книговидача становить понад 91 тисячу примірників книг і періодичних видань, відвідування становить понад 38 тисяч осіб. Інтернет-доступом користується майже 400 осіб, відвідування в рік – понад 5 тисяч.

поширити новину: