Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перший тепловоз General Electric на Полтавщині рушив з місця вантажні вагони у 4,5 тисячі тонн

8 листопада почалися пробігові випробування на Укрзалізниці першого тепловоза компанії General Electric – ТЕ33АС «Тризуб». Він уперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де тривало кінцеве складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі.

Про це повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу.

Начальник станції Костянтин Барсков доповів про готовність до відправлення.

«На Кременчук відправляється вантажний поїзд. Будьте уважні і обережні!»

Локомотив досить легко, як відзначили присутні залізничники, рушив з місця состав з 48 навантажених вагонів, загальною вагою 4,5 тисяч тонн! Далі маршрут поїзда пролягав до станції Ромодан.

У випробуваннях брали участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування, щоб у дорозі відслідковувати роботу всіх систем локомотива.

На Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться уже 15 локомотивів General Electric. Усі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня. Наступні 15 машин з 30, передбачених договором, доставлятимуть в Україну партіями по 5 штук протягом наступних кількох місяців.