Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Освітян із Полтавської області вчили, як правильно читати інформацію про товар

У рамках обласного семінару-практикуму «Розвиток медіакультури і робота з інформацією» на базі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Аліна Ткаченко провела майстер-клас «Марковання та штрихове кодування як основний засіб інформації про товар» для освітян з Полтавської області.

Основна мета семінару – навчитися свідомому споживанню та медіаграмотності. Уміння правильно читати маркування є дуже важливим, адже споживачі нерідко стають жертвами фальсифікацій, коли продають продукт сметанний замість сметани, або чай з апельсином, який насправді містить лише його ароматизатор. Про це інформує прес-служба Полтавського університету економіки і торгівлі.

Слухачі вивчили правила маркування харчових продуктів та практично закріпили отримані знання під час вправи щодо читання марковання. Під час семінару говорили також про харчові добавки й рахували їх кількість. Насамкінець учасники оволоділи навичками розшифрування штрихового кодування й виявили товари, на яких результат обрахунків не збігається з контрольною цифрою. Важливо, щоб у подальшому вчителі приділяли увагу цій темі під час бесід з учнями та їх батьками.